Kto sme?

Viac ako len mäsiarstvo – miesto, ktoré opantá Vaše zmysly. A nielen tie chuťové.

Za našim mäsovým príbehom stojí – tak, ako v celom koncepte Bearded Brothers – láska a vášeň robiť veci naplno.

Sme dvaja bratia, ktorí milujú život. A dobré jedlo. A to teda my sme mäsožravci so všetkým, čo k tomu patrí. Čiže mäso nielen radi konzumujeme, ale chceme vedieť aj to, čo do úst dávame, odkiaľ a z akého chovu mäsko pochádza a nebojíme sa ani priložiť ruku k dielu pri spracovaní mäsových výrobkov a sprostredkovať tak našim zákazníkom kulinársky zážitok priamo pred ich očami. A tak nejako sa pred rokmi zrodilo aj naše rodinné mäsiarstvo u bradatých. 

Náš príbeh začal s menším sortimentom mäsa a mäsových výrobkov. Okrem kvality a výsady prinášať našim zákazníkom mäsové produkty najmä z domácich slovenských chovov, vsadili sme aj na priamy kontakt so zákazníkmi, ktorých milujeme. Nie je predsa nič krajšie, ako môcť v priamom prenose pred ľuďmi ukázať náš úmysel prinášať im na stôl kvalitne, poctivo a s láskou pripravené mäso a rôzne produkty z neho. Aj preto sa už tradíciou u nás stali pravidelné akcie, na ktorých sa spracováva mäsko priamo pred ľuďmi  a oni tak môžu nielen ochutnať, ale i vidieť, čo a ako robíme. A s poctivosťou sa ruka v ruke spája aj tradícia, ktorá akoby sa za posledné roky z našich končín vytratila. Ambíciou našej práce, ktorá je zároveň aj našou vášňou, je dať jej punc poctivosti a túžby zachovať tradície.

A tak, ako sme sa postupne rozrastali sortimentom mäsového tovaru, rozširovala sa aj naša ponuka doplnkového a iného sortimentu v našom mäsiarstve. Za touto našou snahou stála opäť túžba dokonale uspokojiť potreby našich zákazníkov. Aby vstupom do nášho mäsiarstva, kúpili k mäsku všetky potrebné pochutiny, dochucovadlá a doplnkový sortiment a tak už nemuseli od nás ísť nikam inam. Len domov a tešiť sa na prípravu dobrého jedla zakúpeného u nás. 

Keďže sa vždy snažíme byť o krok vpred, aj naše mäsiarstvo sme sa rozhodli priviesť do podoby, ktorá zaručene predčí predstavu akéhosi klasického mäsiarstva. Klasické, poctivé, vždy čerstvé, bez pridaných konzervantov, tzv.   E-čiek, či dokonca antibiotík totižto sú a vždy budú naše produkty, avšak nájdete u nás toho toľko, že si poviete, že už skutočne inam chodiť nemusíte. A to nehovoríme len o výbere mäsa. U nás Vás zasvätíme do tajov sveta skvelých syrov, domácich džemov a sirupov, čajov, kávy, či skvelého vína. A ešte mnohého iného.

Tak, ako je jedinečná a autentická tvár značky Bearded Brothers, tak jedinečné je aj naše mäsiarstvo a sortiment, ktorý v ňom nájdete. A my Vás s úsmevom na perách vždy radi privítame a budeme šťastní, keď budeme môcť uspokojiť všetky Vaše potreby. Vtedy budeme vedieť, že robíme svoju prácu dobre a to nás bude hnať vpred. Lebo to je podstatou značky Bearded Brothers. Robiť veci naplno a pre ľudí.